Бібліотека

 

Бібліотека - важливий структурний підрозділ МЗВО "КАМ", центр розповсюдження наукових знань, духовного та інтелектуального спілкування студентів і викладачів.

          Колектив бібліотеки здійснює науково-інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу відповідно до основних мистецьких напрямів навчання в МЗВО "КАМ": обслуговує користувачів, надає бібліографічні довідки, проводить науково-дослідну роботу з вивчення читацьких запитів та заняття з інформаційної культури.

Фонд бібліотеки становить біля 20 тис. примірників. Його основу складають наукові видання - монографії з питань культурології, музикознавства, образотворчого мистецтва, хореографії, акторської майстерності, історії, етнографії, соціології, психології, педагогіки. Важливою частиною фонду є також довідкова література - енциклопедії, словники, довідники, путівники. Цінним надбанням бібліотеки є колекції альбомів видатних зарубіжних та вітчизняних художників та унікальні серійні видання про життя і творчість відомих художників, композиторів, музикантів, акторів, хореографів.

Спеціалізований бібліотечний фонд складають нотні видання (твори інструментальної музики, вокально-симфонічні твори, вокально-хорові твори вітчизняних та зарубіжних композиторів, музичний фольклор тощо). Фонд бібліотеки має також унікальну фонотеку (грамплатівки, відеокасети, аудіокасети, CD-ROM), яка містить не лише записи музичних творів різноманітних жанрів, а й записи всіх мистецьких подій, які відбувалися упродовж історії МЗВО "КАМ".

         Бібліотека регулярно поповнюється фаховими періодичними виданнями, підручниками.

Інформація про фонд Бібліотеки зосереджена алфавітному і систематичному каталогах книг, нот, аудіо- та відео видань, картотеці періодичних видань, музичних творів.

         У бібліотеці Ви маєте змогу:

  • Отримати необхідну наукову інформацію з культурно-мистецької тематики, знайти матеріали, рекомендовані викладачами до навчальних курсів;
  • Користуватися літературою, періодичними виданнями та компакт-дисками в читальному залі;
  • Одержати літературу із фонду бібліотеки додому;
  • Провести уроки, майстер-класи, презентаційні заходи;
  • Скористатися послугою доступу до мережі Інтернет.