Інноваційний заклад

безперервної мистецької освіти

Якщо ваша дитина уже навчається в Академії, але має бажання поглибити свої професійні уміння та навички в різних видах мистецтва, урізноманітнити та збагатити свій освітній процес, тоді ці практичні курси, які створені для учнів 1-11 класів, стануть вашим найкращим рішенням.

«Пленер» - організація, підготовка та супровід різних видів пленерів як для учнів КДАМ імені М.І.Чембержі, що навчаються за напрямом «образотворче мистецтво», так і для учнів інших спеціалізованих навчальних закладів.


«Виставка картин» – якщо ваші діти навчаються за напрямом «образотворче мистецтво» у КДАМ імені М.І.Чембержі та мають бажання розширювати свою художню майстерність, пропонуємо послуги з підготовки до участі у групових виставках картин. Підготовка до виставки включає: заняття з підготовки художніх робіт, супровід досвідченими фахівцями Академії та організацію виставки цих робіт.

 

«Сценічна вистава» – для учнів напрямів   «театральне мистецтво», «хореографічне мистецтво» КДАМ імені М.І.Чембержі пропонуємо послугу організації сценічної постановки вистав на великій сцені Академії, що включає в себе підготовку, репетиції та постановку вистави.

 

«Практичні заняття в театрі» - це шанс відчути себе справжнім майстром сценічного мистецтва. Проникнутися атмосферою театральної гри акторів, стати частиною творчого процесу театру, перейняти уміння, практичні навички у кращих митців сьогодення, дізнатись їх лайфхаки роботи на сцені – все це є доступним для учнів Академії.

 

«Професійні майстер-класи» - натхнення, для творчих людей, це важливий чинник для високої продуктивності та підйому власних творчих сил. Тому зустріч, спілкування та практикум з видатними митцями є чудовим прикладом та натхненням для досягнення власних творчих здобутків. Пропонуємо послуги з організації та проведення професійних майстер-класів на території Академії та поза її межами.

Практичні курси 

для учнів 1-11 класів

  • "Пленер"
  • "Виставка картин"
  • "Сценічна вистава"
  • "Практичні заняття в театрі"
  • "Професійні майстер-класи з митцями"