Інноваційний заклад

безперервної мистецької освіти

Якщо ваша дитина уже навчається в Академії, але має бажання поглибити свої професійні уміння та навички в різних видах мистецтва, урізноманітнити та збагатити свій освітній процес, тоді ці практичні курси, які створені для учнів 1-11 класів, стануть вашим найкращим рішенням.

 

«Пленер» - організація, підготовка та супровід різних видів пленерів як для учнів КДАМ імені М.І.Чембержі, що навчаються за напрямом «образотворче мистецтво», так і для учнів інших спеціалізованих навчальних закладів.

 

«Виставка картин» – якщо ваші діти навчаються за напрямом «образотворче мистецтво» у КДАМ імені М.І.Чембержі та мають бажання розширювати свою художню майстерність, пропонуємо послуги з підготовки до участі у групових виставках картин. Підготовка до виставки включає: заняття з підготовки художніх робіт, супровід досвідченими фахівцями Академії та організацію виставки цих робіт.

 

 

«Сценічна вистава» – для учнів напрямів   «театральне мистецтво», «хореографічне мистецтво» КДАМ імені М.І.Чембержі пропонуємо послугу організації сценічної постановки вистав на великій сцені Академії, що включає в себе підготовку, репетиції та постановку вистави.

 

«Практичні заняття в театрі» - це шанс відчути себе справжнім майстром сценічного мистецтва. Проникнутися атмосферою театральної гри акторів, стати частиною творчого процесу театру, перейняти уміння, практичні навички у кращих митців сьогодення, дізнатись їх лайфхаки роботи на сцені – все це є доступним для учнів Академії.

 

«Професійні майстер-класи» - натхнення, для творчих людей, це важливий чинник для високої продуктивності та підйому власних творчих сил. Тому зустріч, спілкування та практикум з видатними митцями є чудовим прикладом та натхненням для досягнення власних творчих здобутків. Пропонуємо послуги з організації та проведення професійних майстер-класів на території Академії та поза її межами.

 

Послуги з організації відеозйомки: висока якість

відеозйомки будь-якої складності (відеокліп, сценічний виступ, вистава, виїзна зйомка тощо).

 

Послуги з організації запису в студії звукозапису: найкраща якість, професіоналізм та індивідуальний підхід чекатимуть на вас в нашій студії звукозапису (інструментальний та вокальний звукозапис; мастерінг; аранжировка; медіа-послуги). 

 

Послуги з організації концертно-видовищних заходів на базі МЗВО «КАМ»: режисери, хореографи, юні актори та музиканти - пропонуємо прекрасні зали у стінах Академії для всіх, хто шукає  професійну організацію тренінгів, презентацій, концертно-видовищних заходів:

 • великий концертний зал на 332 місця для проведення конференцій, симпозіумів, концертів, вистав, конкурсів (повне технічне обладнання, кондиціювання, концертний рояль);

 • малий концертний зал на 65 місць (два роялі, мультимедійний проектор, стільці з відкідними партами, кондиціонер,Wi-Fi);

 • хореографічні зали (спеціальне лінолеум-покриття, паркетна підлога, дзеркала, станки, роялі, музичні центри).

 

Мистецький конкурс "4 музи": на базі Київської Академії мистецтв з 2019 року започатковано та щорічно проходить мистецький конкурс «4 музи», який збирає талановитих дітей з усіх спеціалізованих та початкових мистецьких навчальних закладів міста Києва та області.

Творча атмосфера, справедливе журі, нагородження кожного юного митця стане невичерпним бажанням кожного талановитого учня брати участь у цьому заході!

 

Практикум "Академія" (на період шкільних канікул): бажаєте, щоб ваша дитина змістовно провела канікули без ґаджетів та відкрила для себе надзвичайно цікавий світ мистецтва у всіх його направленнях та сферах. Тоді ми чекаємо на вашу дитину у Київській Академії мистецтв.

 

Інші послуги

 • "Пленер"
 • "Виставка картин"
 • "Сценічна вистава"
 • "Практичні заняття в театрі"
 • "Професійні майстер-класи з митцями"
 • Послуги з організації запису в студії звукозапису
 • Послуги з організації кінозйомки
 • Послуги з організації концертно-видовищних заходів
 • Мистецький конкурс "4 музи"
 • Практикум "Академія"

     Порядок, перелік та вартість платних послуг (у тому числі інших послуг) знаходиться в стадії розробки та буде оприлюднено згідно з вимогами ст. 30 Закону України «Про освіту»