Інноваційний заклад

безперервної мистецької освіти

Послуги з організації запису в студії звукозапису: найкраща якість, професіоналізм та індивідуальний підхід чекатимуть на вас в нашій студії звукозапису (інструментальний та вокальний звукозапис; мастерінг; аранжировка; медіа-послуги).

 

Послуги з організації відеозйомки: висока якість

відеозйомки будь-якої складності (відеокліп, сценічний виступ, вистава, виїзна зйомка тощо).

Послуги з організації концертно-видовищних заходів на базі МЗВО «КАМ»: режисери, хореографи, юні актори та музиканти - пропонуємо прекрасні зали у стінах Академії для всіх, хто шукає  професійну організацію тренінгів, презентацій, концертно-видовищних заходів:  

  • великий концертний зал на 332 місця для проведення конференцій, симпозіумів, концертів, вистав, конкурсів (повне технічне обладнання, кондиціювання, концертний рояль);

  • малий концертний зал на 65 місць (два роялі, мультимедійний проектор, стільці з відкідними партами, кондиціонер,Wi-Fi);

  • хореографічні зали (спеціальне лінолеум-покриття, паркетна підлога, дзеркала, станки, роялі, музичні центри).

 

 

Мистецький конкурс "4 музи": на базі Київської Академії мистецтв з 2019 року започатковано та щорічно проходить мистецький конкурс «4 музи», який збирає талановитих дітей з усіх спеціалізованих та початкових мистецьких навчальних закладів міста Києва та області.

Творча атмосфера, справедливе журі, нагородження кожного юного митця стане невичерпним бажанням кожного талановитого учня брати участь у цьому заході!

 

 

Дитячий табір "Академія" (на період шкільних канікул): бажаєте, щоб ваша дитина змістовно провела канікули без ґаджетів та відкрила для себе надзвичайно цікавий світ мистецтва у всіх його направленнях та сферах. Тоді ми чекаємо на вашу дитину у Київській Академії мистецтв.

Додаткові послуги

  • Послуги з організації запису в студії звукозапису

  • Послуги з організації кінозйомки

  • Послуги з організації концертно-видовищних заходів

  • Мистецький конкурс "4 музи"